Obec Žerůtky
ObecŽerůtky

Hlášení dne 13.3. 2022

Karnevaly + sbírka pro Ukrajinu

1. Dovolujeme si pozvat všechny děti na maškarní karneval, který se uskuteční již příští sobotu 19. března od 14:00 v budově bývalé MŠ v obci. Připraveny jsou soutěže a hry, chybět nebude ani přehlídka masek či losování o ceny.

Téhož dne od 20:00 proběhne v budově bývalého pohostinství v naší obci také  Maškarní pro dospělé a to na téma Cesta kolem světa. Vítáni jsou všichni, kdo si chtějí oddychnout od běžných starostí. Přijít můžete v tematické masce, ale i bez ní. Vstupenky na akci budou slosovatelné.

2. V sobotu 23. dubna 2022 pořádáme zájezd na zahradnickou výstavu Flora Olomouc. Předběžná cena, která zahrnuje dopravu a vstupenku, činí 450 Kč. Svoji účast můžete nahlásit nejpozději do konce měsíce března u paní Aleny Fukalové.

3. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem dosavadním dárcům z naší obce, kteří přinášejí na obecní úřad nejrůznější věci v souvislosti se sbírkou pro Ukrajinu, která stále probíhá. Tyto věci průběžně odvážíme do haly na Dvořákově ulici ve Znojmě. Organizátoři sbírky ale v současné době žádají, abychom již nevozili žádné oblečení. Vše ostatní je ale vítáno. Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 13. 3. 2022 16:28
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2022 16:58